Noah filmi neden yasaklandı ve film ne zaman yayınlanacak filme yasak geldi,İstanbul'da film çekimleri yapan aktörün filmi gösterime girmemesine rağmen beklenmedik kararla yasaklandı.İşte o yasak ve haberin detayları

O Filme Yasak Geldi!Şok Kararın Sebebi!

Noah filmi neden yasaklandı ve film ne zaman yayınlanacak filme yasak geldi,İstanbul'da film çekimleri yapan aktörün filmi gösterime girmemesine rağmen beklenmedik kararla yasaklandı.İşte o yasak ve haberin detaylarıTürkiye'de film çekimleri için bulunan Akıl Oyunları ve Gladyatör filmlerinin başrolu olan ABD'li  oyuncu Russell Crowe'un Noah isimli filmi daha yayınlanmadan yasak yedi.Pek yakında izleyenlerle buluşacak film ortad

oğu'da beklenmedik bir kararla karşılaştı.

Mynet'te yer alan habere göre ABD'li oyuncu Russell Crowe, Nuh peygamberi canlandırdığı yeni filmi Noah ile yakında yeniden beyazperdede olacak. Ancak film henüz vizyona girmeden eleştiri oklarının hedefinde.

 

Hollywood Reporter sitesinde yer alan habere göre, Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki temsilciler, yapımın dağıtımcı şirketi Paramount'a filmi gösterime sokmayacaklarını bildirdi. Mısır, Ürdün ve Kuveyt'in de benzer bir karar alması bekleniyor.

 

Mısır'da Al-Azhar adlı bir İslam enstitüsü filmi kınayarak, gösteriminin yasaklanmasını istedi. Enstitü yaptığı yazılı açıklamada, filmin İslam dininin inanç ve kurallarına ters düştüğü belirtildi.

 

Darren Aronofsky'nin yönettiği filmin, 3 Nisan'da Türkiye'de vizyona girmesi bekleniyor.

Russell Crowe'un filmine yasak

Yerel Haberler