Natasha isimli manken eşinin kardeşiyle kocasını 8 sene boyunca aldattı ve hatta ondan hamile kaldı.Hamile olan model ile eşi ayrıldı ve tüm detaylar ortaya çıktı.

Kocasının Kardeşinden( Ryan Giggs)Hamile Kaldı!

Çekiciliğiyle dikkatleri üzerinde toplamayı bilen seksi manken eşiyle beraberken eşinin kardeşiyle 8 sene boyunca yasak aşk yaşadı ve ondan hamile kaldı.

 Tüm Avrupa'da oldukça çekici olarak bulunan manken Natasha Giggs eşini yıllarca fotbulcu olan kardeşiyle aldattı ve ondanda bir erkek çocuğuna hamile kaldı.

İngiltere'nin en üst seviyedeki takımlarının birinde forma giyen oyuncu Giggs ile aşk yaşayan manken gündeme bomba gibi düştü.

 

 

Natasha Giggs, isimli model eşinin kardeşi olan ve başarılı bir fotbulculuk kariyeri olan Ryan Gigg ile 8 sene boyunca yasak olan bir aşk yaşadı.

 

Bu aşktan hamile kalan model erkek bebek sahibi olacak.İlişkisi duyulunca eşinden boşanan model ilişkisi içinde "Yanlış olduğunu biliyordum. Birçok kez bitirmeye çalıştım ama Ryan ile aramızdaki ilişki bağımlılık gibiydi. Ne derse yapıyordum. Ona asla karşı koyamıyordum. O da bunu bildiği için beni kullandı. Her şey onun istediği gibi ilerliyordu ama bana karşı hiçbir zaman romantik olmadı, beni sevdiğini hiç söylemedi. Sanırım sadece sekse dayalı bir ilişkimiz vardı"dedi.Şuan yine aşk hayatı dolu olan model 2'de çocuk sahibidir.

Natasha zor günleri atlattı

Yerel Haberler