ABD’li seksi Pop yıldız miley Cyrus yine olay oldu.Sahnede yaptığı gösterilerle ve vücudunu şekilden şekile sokarak yaptığı çılgınlıklarla adından söz ettirmeyi başaran seksi popçu geçenlerde de sahnede esrar çekmiş sosyal medyayı çalkalamıştı.

Skandalların Kraliçesi Miley Cyrus:'Ben Dünyanın En Büyük...'

ABD’li seksi Pop yıldız miley Cyrus yine olay oldu.Sahnede yaptığı gösterilerle ve vücudunu şekilden şekile sokarak yaptığı çılgınlıklarla adından söz ettirmeyi başaran seksi popçu geçenlerde de sahnede esrar çekmiş sosyal medyayı çalkalamıştı.

 

Seksi güzel yine uslu durmadı ve yine bir skandal olaya daha imza atmayı başardı.

Miley Cyrus, vücut algısı konusunda erkekler ve kadınlar için çifte standart olduğunu belirterek, "Ben dünyanın en büyük feministlerinden biriymişim gibi hissediyorum çünkü kadınlara hiçbir şeyden korkmamaları gerektiğini söylüyorum" ilginç açıklamalarda bulundu.

Anlaşılan seksi yıldız yine bu çıkışıyla gündeme bomba gibi düşecek.

 

Miley Cyrus kimdir?

 

Destiny Hope Cyrus ya da ad değiştirdikten sonraki adıyla Miley Ray Cyrus[1] (d. 23 Kasım 1992[2][3], Nashville[4]), Amerikalı oyuncu ve şarkıcı. Cyrus, bir Disney televizyon dizisi olan Hannah Montana’daki Miley Stewart/Hannah Montana rolüyle bilinmektedir. Altın Küre Ödülleri[5] ve Broadcast Film Critics Association Ödülleri’ne[6] aday gösterilmiştir. 2012 yılında oyuncu Liam Hemsworth ile nişanlanmıştır. Ancak sonra çeşitli sebeplerle ayrılmıştır. [7][8]

Leticia “Tish” ve country şarkıcısı Billy Ray Cyrus’un kızıdır.[2] Christopher Cody ve Trace(Los Angeles’taki Metro Station adlı elektro rock grubunun solisti ve gitaristi)adlarında iki üvey ağabeyi vardır. [9] Ayrıca Brandy adında bir üvey ablası, Braison adında bir erkek kardeşi ve Noah adında, Miley gibi aktris olan bir kız kardeşi vardır.[10] Anne ve babası onun iyi bir geleceği olacağını düşünerek ona Destiny Hope (İngilizcede, “destiny” kader, “hope” da umut demektir) adını vermişlerdir.[2] Sonraları sürekli gülümsediği için önce Smiley, sonra da Miley lakabını almıştır. Ayrıca Miley’nin ablası (Brandy) Miley’in yanında çalıyordu.

Heritage orta okulunda okudu ve orada amigo kız takımındaydı. Artık Options For Youth(Gençler İçin Seçenekler) adında bir okula gitti.[11] Ayrıca Hannah Montana setinde özel öğretmeni de vardır.[12] Anne ve babasının, Tennessee dışındaki çiftliğinde büyüdü.[13][14] Miley Cyrus’ı üne kavuşturan dizi-film Hannah Montana, 2011 Mart ayında resmi olarak sona erdi. Miley dizide yer alan şarkılardan oluşan bir Greatest Hits albümü hazırladı.

 


 


Yerel Haberler