Kalbimin Tek Sahibine şarkısı ile ünlenen ve şöhretine şöhret katan İrem Derici'nin eviliğide flaş gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı.

İrem Derici'nin evliliği ile alakalı şoke eden gelişme magazin dünyasını salladı!

Kalbimin Tek Sahibine şarkısı ile ünlenen ve şöhretine şöhret katan İrem Derici'nin eviliğide flaş gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı.

KARA BULUTLAR MI GEZİYOR?

Kalbimin tek sahibine şarkıcısı olan İrem Derici ve Rıza Esendemir aşkına nazar değdiği öğrenildi işte o çok önemli gelişmelerin ayrıntıları haberin detayında. Rıza Esendemir ise manidar bir paylaşım ile karşı atağa kalktığı öğrenildi. Büyük aşk yaşayan ve 2014 te yaşamlarını birleştiren İrem Derici ile radyocu Rıza Esendemirin ayrılacağı iddia ediliyor işte o çok önemli gelişmelerin ayrıntıları haberin detayında.

 

 

 

 

 

 

Posta’nın bugünkü iddiası önemli…

 

Türkiye’nin en çok satan gazetelerinden Posta, İrem Derici’nin boşanma hikayesinin ardında, reklam olabileceği ihtimalini ısrarla vurgulamış.

 

Bize de, hiç olmazmış gibi gelmedi.

 

Çünkü bir çıktı, havalandı ama güm diye çakıldı hakikaten…

 

Böyle durumlara daha önce göz attığımızda iki ihtimal yaşadık, gözlemledik daha önce…

 

Ya koca boşadılar, ya da kocayla boşanmayı oynadılar.

 

Gerçek bir boşanmaysa, bu alemin doğasında var diyoruz.

 

Ama Posta’nın kaleme aldığı iddia gibi reklam için yapılıyorsa, sadece yazık diyorum.

 

Kutsal bir kurum olan evliliğin bir şarkıya feda edilmesini hiç doğru bulmuyorum.

 

Şarkının tutması için oyun olarak evliliğin sahneye sürülmesini asla kabul edemiyorum.

 

Bu konudaki şüpheleri güçlendiren bir detay da yine sosyal medyada dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Rıza Esendemir, “Evliliğimizde bir süredir sorunlar vardı” diyor. Ancak 4 gün önce İrem Derici’nin köpeğiyle ilgili yaptığı paylaşım ilgi çekici…

 

Fotoğrafı İrem Derici “Gideceğimizi anladı mı hep aynı hareket” notuyla paylaşmıştı. Çiftin çocuk yapmadan önce bakımını üstlendiklerini söyledikleri köpeğinin önünde Rıza Esendemir’e ait ayakkabı var. Demek ki, aslında aynı evdeler, birlikte dışarı çıkıyorlar ve öyle uzun süredir gündemde olan bir gerginlik de yok.

 

Ayrıca bu hırs nedir?..

 

İrem Derici’nin kapasitesi belliydi zaten…

 

Bir şarkıyla çıktı, ikinci şarkıyla çakıldı.

 

Bu sürpriz değildi ki kimse için…

 

Zaten son derece kaba, özellikle kadınların hiç hoşuna gitmeyen itici bir durumu vardı hep…

 

Çok eskilerde kalmış bir Seda Sayan özentisi içindeydi.

 

Devir o devir değil…

 

Artık “ulan”lı konuşan kadınlara saygı duymak imkansız.

 

Erkekler bile bir “ulan” lafıyla yerden yere vurulurken, kadınlara ne oluyor?..

 

Neymiş, karakteri, yapısı böyleymiş!..

 

Bu nasıl karakter?..

 

Bu “erkek” özentiliği de nedir?..

 

Ayrıca İrem dikkat etsin ki, boşanma haberi bile gazetelerde sadece “bir kutu haber” olarak kalmış.

 

İlk şarkısıyla yakaladığı efekti, daha sonraki duruşuyla, yeni şarkısıyla çok kısa sürede bitirdi.

 

Aynı Edis gibi, aynı bir şarkı yapıp yıllarca ortadan kaybolan Ayşe Hatun Önal gibi…

 

Onların bir Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen, Bengü seviyelerine gelmesini bir yana bırakın, yaklaşması bile bu kafa yapılarıyla, bu ekipleriyle sadece bir hayal…

 

Birsen Altuntaş 

 

Kaynak:Ucankus.com

 

İrem Derici (d. 21 Mart 1987, İstanbul) Türk şarkıcı.

 

 

Hayat

Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano . "Bensiz Yapamazsın" isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır. "Bensiz Yapamazsın"ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar’a aittir. Ayrıca Melih Kibar’ın son bestesi olarak bilinmektedir.

 

Mayıs 2013’te ikinci teklisi "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piyasaya çıkartmıştır. Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya aittir. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağlamıştır.

 

Aynı yılın Eylül ayında "İki" adlı bir maksi tekli çıkartmıştır. Bu maksi teklinin ilk klibi; sözü ve müziği Hüseyin Boncuk’a ait olan "Sevgi Olsun Taştan Olsun" isimli şarkıya çekilmiştir. Büyük kitle yaratan klip, Müyap kanalında 18 milyon kez tıklanmıştır. Maksi teklinin ikinci klibi "Zorun Ne Sevgilim"e gelmiştir.

 

Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen?"i yeniden yorumlamıştır.

 

15 Nisan 2014’te son teklisi "Kalbimin Tek Sahibine" piyasaya çıkmıştır. Çıktığı andan itibaren dijital platformlarda "en çok dinlenenler" arasına girmiştir ve Kalbimin Tek Sahibine NetD Müzik kanalında 140 milyondan fazla izlenerek rekor kırmıştır.

 

İrem Derici, hemen ardından ikinci maksi teklisi "Üç"ü çıkartmıştır. Çıkış şarkısı "Bir miyiz?"e klip çekilmiştir. Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlenmiştir. İstanbul, Balat’ta yaklaşık 16 saatlik çekim sonucu ortaya çıkan klip tüm müzik kanalları ve internet üzerinde www.netd.com adresinde yayınlanmaya başlanmıştır.

 

"Üç"ün ikinci şarkısı "Nabza Göre Şerbet", İrem Derici’nin "Zorun Ne Sevgilim?" şarkısında birlikte çalıştığı Emrah Karaduman ile Gökhan Şahin’in imzasını taşımaktadır. İrem Derici bu maksi teklide bir de sürpriz yaparak ünlü Azeri türküsü "Nazende Sevgilim"i yeniden yorumlamıştır. Azeri türküsünün aranjesi ise Rıza Esendemir’e aittir.

 

İrem Derici,24 Mart 2015 tarihinde Değmezsin Ağlamaya isimli maxi single’ı çıkartmıştır.Maxi single çalışmasında 2 şarkı ve bir remix versiyon bulunuyor. Çıkış parçası Değmezsin Ağlamaya’nın söz ve müziği Hüseyin Boncuk, düzenlemesi Erkin Arslan’a; ikinci şarkı İstemez Misin’in söz ve müziği Hüseyin Boncuk, düzenlemesi ise Uğur Can Sezen’e ait. Albümün 3. şarkısı ise, İrem Derici’nin eşi-ünlü radyocu Rıza Esendemir’in Değmezsin Ağlamaya için yaptığı remix.

 

İrem Derici, 9 Eylül 2015’te Aşk Eşittir Biz isimli single albümünü çıkarmıştır. Şarkının sözü ve müziği Hüseyin Boncuk’a, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye aittir.

 

Özel Hayatı

13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile dünya evine girmiştir.

Yerel Haberler