Ekranların en uzun soluklu fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nin yayınlanacak 280.bölümde flaş gelişmeler yaşanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu akşam yine şok gelişmeler nefesleri kesecek!

Ekranların en uzun soluklu fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nin yayınlanacak 280.bölümde flaş gelişmeler yaşanacak.Yaynlandığı günden itibaren nefesleri keserek izlenen dizide yine heyecan doruğa çıkacak.

Türk Televizyonculuk tarihinin en iyi yapımlarından olan ve Kanal D'de ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu 279. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile yine kasıp kavuracak. Her hafta büyük bir merakla beklenen ve her bölümü heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm tüm detaylar haberimizde...

 

Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı mücadeleyi anlatan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın  dorukta olduğu dizi Kurtalar Vadiis Pusu yeni bölümünde neler olacak? Tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde...

 

Zirveyi 13 yıldır kimseye bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm için heyecan dorukta. Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, defne samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 14 Ocak 2016 Perşembe akşamı saat 20:00'da Kanal D'de.

 

 

KURLTLAR VADİSİ PUSU 279. BÖLÜM ÖZETİ?

 

Polat Alemdar'ı bekleyen büyük sınav!

 

Geçtiğimiz haftanın finalinde Yusuf’un kendi oğlu olduğunu öğrenen Polat Alemdar, bu sarsıcı gerçeği kabul etmekte zorlanır. Öktem Polat’ı söylediklerine inandırmak için Aslan Akbey’in gizli belgelerinin saklandığı gizemli bir yere götürür. Polat öğrendikleri karşısında büyük bir şok yaşar…

 

Polat Alemdar’ın önünde büyük bir sınav daha vardır. Yusuf’un Baronlar tarafından görevlendirildiğini öğrenen Polat’ı bundan sonra nasıl bir gelecek beklemektedir?

 

YUSUF, POLAT’IN PEŞİNDE!

Yusuf ise artık hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağının farkındadır. Polat Alemdar’ın gerçek babası olduğunu henüz bilmeyen Yusuf, Büyük Buluşma’da kendisine verilen Polat’ı öldürme görevi için harekete geçmeye karar verir.

 

GÖLGE’DEN KARUN’A YENİ YIL HEDİYESİ

Suriye’deki 2 bin 500 yıllık tarihi kenti yağmalayan Gölge büyük bir manevrayla çaldığı tarih eserleri Karun’a hediye eder. Bu jest karşısında büyülenen Karun Gölge’ye hayalindeki Babil Devletini kurması için tam destek verir. Ancak Karun’un bir şartı vardır. Eğer amacını ulaşmak istiyorsa, Babil’in son kralı Belşezzar’ın Topkapı Sarayında saklanan sırlı kılıcını ele geçirmesi gerekmektedir.

Yerel Haberler