Batuhan Karadeniz'in görüntüleri gündeme bomba gibi düştü!Özel yaşantısındaki çalkantılar ile ünlü futbolcu Batuhan Karadeniz bir skandala daha imza attı.

Batuhan Karadeniz'in görüntüleri gündeme bomba gibi düştü!

Sıkıntılı özel hayatı yüzünden Beşiktaş'tan gönderilen ve bir çok kulüpte de aynı durumla karşı karışya kalan Batuhan Karadeniz, önceki gece eşine ihanet etti. Genç futbolcu, Reina'dan bir güzelle el ele çıkarken yakayı ele verdi.

 

Takvim gazetesinde yer alan haberde Batuhan Karadeniz'in  2012 yılında evlendiği Eda Baş'ı açık ve net olarak aldattığı gözlendi.

 Üç senedir ortalarda gözükmeyen Batuhan, önceki akşam gece hayatına hızlı bir dönüş yaptı!Şimdilerde Sivasspor'da futbol oynayan Batuhan Karadeniz, akşam saatlerinde Ortaköy Reina'ya iki erkek arkadaşı ile birlikte eğlenmeye gitti. Mekanda tanıştığı sarışın bir güzel ile gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyetini ilerleten genç futbolcu, gece sonunda da mekandan gizemli güzelle el ele çıkınca olanlar oldu.

Kapıda patlayan flaşlarla ellerini ayıran ikili, birbirlerini tanımazlıktan geldi. Karadeniz, gazetecilere ise "Sabah sabah yaptığınız oldu mu?" diyerek sitem etti.

Yerel Haberler