Ekranların başarılı sunucusu Özge Uzun Umuda Yolculuk için kolları sıvadı.Başarılı Spiker Özge Uzun, doğumda yaşanan anomali sebebiyle hayata gözlerini açan oğlu Dağhan'ın tedavisi için National Institutes of Health'dan aldığı daveti kabul etti. SuÖzge Uz

Ekranların Sevilen Yüzü Özge Uzun'dan UMUDA YOLCULUK

Ekranların başarılı sunucusu Özge Uzun Umuda Yolculuk için kolları sıvadı.Başarılı Spiker Özge Uzun, doğumda yaşanan anomali sebebiyle hayata gözlerini açan oğlu Dağhan'ın tedavisi için National Institutes of Health'dan aldığı daveti kabul etti. SuÖzge Uzun'un kitabına konu olan ve doğum sırasında yaşanan anomali nedeniyle hayata merhaba diyen oğlu Dağhan'ın tedavisi için yeni bir umut doğdu.Doğumsal anomaliler sonucu dünyaya gelen oğlu Dağhan'ın tedavisi için sunucu Özge Uzun National Institutes of Health aracılığıyla 6 Eylül'de Washington'a gidiyor.

Özge Uzun, doğumsal anomalilerle dünyaya gelen oğlu Dağhan'ın tedavisi için National Institutes of Health'dan aldığı daveti kabul etti. Sunucu Özge Uzun, milyonda bir görülen doğumsal anomalilerle hayata gelen 8 yaşındaki oğlu için umuda yolculuğa çıkıyor.Ünlü ve güzel sunucu Özge Uzun, milyonda bir görülen doğumsal anomalilerle yaşama 'Merhaba' diyen 8 yaşındaki oğlu Dağhan'ın tedavisi için Amerika'ya 'Umuda yolculuk' yapma hazırlığında. Başarılı sunucu Özge Uzun 8 yaşındaki oğlu için Amerika'ya gidecek. Oğlunun milyonda bir görülen rahatsızlığı için tedavisi başlanacak .

 Sunucu Özge Uzun, milyonda bir görülen doğumsal anomalilerle hayata gelen 8 yaşındaki oğlu Dağhan’ın tedavisi için Amerika’ya ‘Umuda yolculuk’ yapacak.
 
Özge Uzun, Volkan Üst'le olan 10 yıllık evliliğini mayıs ayında sonlandırmıştı
 
Yaşamını ve oğlunu anlattığı ‘Sizin Hiç Maviniz Var Mı?’ kitabını okuyup etkilenen NIH araştırma merkezi yetkilileri Uzun’u arayarak oğlunun tedavisi için Washington’a çağırdı. Sunucu 6 Eylül’de eski eşi Volkan Üst’le ABD’ye uçacak.
 Hastanenin Dağhan’ı araştıracağını söyleyen Uzun, “Hastalığa isim vermek istediklerini söylediler. Şu an ne kadar kalacağımız belli değil. Ama en az 15 gün orada olacağız.
 
Benden ve Volkan’dan da kan alacaklar. Bu tedavinin tüm ücretini, konaklama da dahil Hastane karşılıyor. Biz sadece uçak biletini alacağız. 11 saatlik yolculukta Dağhan rahat etsin diye THY’le görüşüp gerekli konforun sağlanmasını isteyeceğim” dedi. (Cadde)

Yerel Haberler