Güzel oyuncu Bergüzar Korel sosyal paylaşım sitesi İnstagramdan adeta ateş püskürdü.Bergüzar Korel, Suriyeli çocuğa destek olmak için Instagram sayfasında kısa bir açıklama yaparak paylaştı. İGüzel oyuncu Bergüzar Korel bir internet sitesinde okuduğu bir

Bergüzar Korel'i HÜNGÜR HÜNGÜR Ağlatan Olay Neydi?

Güzel oyuncu Bergüzar Korel sosyal paylaşım sitesi İnstagramdan adeta ateş püskürdü.Bergüzar Korel, Suriyeli çocuğa destek olmak için Instagram sayfasında kısa bir açıklama yaparak paylaştı. İGüzel oyuncu Bergüzar Korel bir internet sitesinde okuduğu bir haberle gözyaşlarını tutamadı. Ağlayan sanatçıyı ise henüz beş yaşında olan oğlu Ali Ergenç annesinin gözyaşlarını silerek teselli etti.


İzmir'de suriyeli çocuğun dayak yeme olayını okuyan Bergüzar Korel, olaydan duyduğu üzüntüyü, sosyal medyadan yazarak takipçilerine 'hüngür hüngür ağladığını' yazarak anlattı. İGeçtiğimiz günlerde Mendil Satan Suriyeli çocuğa oyunculuğu ile ününe ün katan Bergüzar Korel yardımda bulundu. Bergüzar Korel çocuğu hırpalayan lokanta sahibine demediği bırakmamakla beraber suç duyurusunda bulundu.


Haberi internet sitesinden okuduktan sonra ağlayan Korel’i beş yaşındaki oğlu Ali Ergenç gözyaşlarını silerek teselli etti. Ağlarken oğlu Ali’yle arasında geçen konuşmaları Instagram sayfasından takipçileriyle paylaşan Korel, “Hala ağlıyor musunuz anne? Hayır anneciğim. ‘Ama gözünde hâlâ yaş var’. İnsanın kirpikleri hemen kurumuyor yavrum. Keşke kirpiklerinden öpüp kurutsam gözündeki yaşı, acıyı” diye yazdı.


Barodan suç duyurusu


İzmir Barosu, Suriyeli 14 yaşındaki Ahmet E.’nin mendil sattığı için esnaf tarafından darbedilmesi iddiasına ilişkin suç duyurusunda bulunulduğunu bildirdi.

Yerel Haberler