SHOW TV ekranlarında yayına gelen Her Şey Dahil Adlı eğlence programı canlı yayınında yaşanan ilginç gelişmeler sosyal medyayı adeta salladı.Her Şey Dahil adlı canlı yayınında bir seyircinin şok itirafları canlı yayına adeta damga vurdu izleyenlerin ağzı

Her Şey Dahil Canlı Yayınında Şoke Eden Bomba Gelişmeler...

 

SHOW TV ekranlarında yayına gelen Her Şey Dahil Adlı eğlence programı canlı yayınında yaşanan ilginç gelişmeler sosyal medyayı adeta salladı.Her Şey Dahil adlı canlı yayınında bir seyircinin şok itirafları canlı yayına adeta damga vurdu izleyenlerin ağzı adeta açıkta kaldı ve akabinde olanlar oldu.

Show TV'de yayınlanan 'Her Şey Dahil' programının bugünkü canlı yayınında, telefonla bağlanarak programa katılan seyirci söyledikleriyle herkesin ağzını açıkta bıraktı.

 

"4 YILDIR BİRLİKTELERMİŞ"

 

Sivas'tan arayarak ismini vermek istemeyen seyirci "Eşinizle ne sorun yaşıyorsunuz?" sorusuna, "12 yıllık evliyim, en yakın arkadaşım tarafından aldatıldım. Eşimle en yakın arkadaşımı kendi yatağımda yakaladım. Eşimle ayrılmayacağım, onu affetmeyeceğim, eğer eşim ile boşanırsam onlara ödül vermiş olurum. Bu ilişki 4 yıldır sürüyormuş, Arkadaşımın çocuğu bile eşimdenmiş ama onun eşi bilmiyor." dedi.

Yerel Haberler