Ünlü popçu Demet Akalın yine gündeme bomba gibi düştü.Kanal D ekranlarında kahkaha tufanı kopartan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programıda kazandığı arabayı öyle bir hale getirdi ki görenler adeta şoke oldu.Demet Akalın ilginç gelişmeyle sosyal medyada o

Demet Akalın ile ilgili bomba gelişmeler

 Doğum gününde Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel'de sahne alan Demet Akalın şok edecek bir itirafta bulundu. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında otomobil kazanan Demet Akalın'a tepki yağdı. Demet Akalın ise eleştirilere sert bir şekilde cevap verdi. Demet Akalın'ın instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı hayranları tarafından tepki gördü. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında otomobil kazanan Demet Akalın'a tepki yağdı. Demet Akalın ise eleştirilere sert bir şekilde cevap verdi. Demet Akalın 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yarışmasından kazandığı otomobili modifiye ettirdi. Demet Akalın'ın instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Demet Akalın’ın instagram hesabından paylaştığı fotoğrafıhayranları tarafından tepki gördü. Yılbaşında düzenlenen bir yarışmaya katılan demet akalın ve Okan Kurtçifti yarışmayı kazanmış ve lüks bir arabanın sahibi olmuştu. Demet Akalın,kazandığı otomobili modifiye ettirdi ve instagram sayfasında paylaştı.“Kazandığımız otomobili sevgili Murat Eken abim baştan tasarlamış yıkılıyoo”notuyla paylaşan Demet Akalın takipçilerinin arabayı bağışlaması gerektiğinibelirten tepkisiyle karşılaştı.

 

ÖDÜLÜ BAĞIŞLAMAMASI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

 

Demet Akalın’ın yarışmadan kazandığı otomobili bağışlamamasıdaha önce de hayranlarının tepkisini çekmişti. Demet Akalın gelen tepkileri""Hayırlarımı kendi paramla yapıyorum sizin verdiğiniz akıllarladeğil. Daha iki gün önce cam giren ayağımla dalga geçtiniz. Bence siz de yeniyılda bir iyilik yapın, kimsenin malına, parasına göz dikmeyin. İnanın Allahsize misliyle verir" diyerek yanıtlamıştı.

Yerel Haberler